Email: marketing@fonnov.com.cnTel: + 86-516-85030101

2018 Kornizë metalike druri prej alumini me tavan të pezulluar

Ne jemi një entitet unik në treg, i angazhuar në mënyrë aktive drejt ofrimit të kornizës më të mirë 2018 alumini prej metali të zbukuruar prej druri. 2018 ynë alumini i veshur me kornizë metalike prej druri është projektuar ekskluzivisht duke përdorur materialet e klasës së lartë dhe mjetet moderne në sinkronizim me standardet e tregut. Ofruar 2018 alumini druri kornizë metalike pezulluar tavan kuti janë ...

2018 Dekorativ alumini dekorativ shtrihet në pllaka tavan

Mbështetur nga ekspertiza e domenit të pasur, ne kemi qenë në gjendje të prodhojmë, furnizojmë dhe tregtojmë 2018 Dekorativ alumini pezullues të vendosur në pllaka tavan. Projektuar me sofistikim, tavanet janë zhvilluar nga ekipi ynë i profesionistëve, i cili mban njohuri të gjera të kësaj fushe. Para dërgimit përfundimtar, alumini ynë i ofruar 2018 dekorativ pezulluar vë në pllaka tavan janë kontrolluar në mënyrë strikte nga një ekip i ...

tavani i qelqit të brendshëm të hapur alumini

Ne ofrojmë një gamë të tavanit të brendshëm alumini të hapur qelqi, si tavani prej alumini dhe tavani i dërrasave të cilat janë zhvilluar sipas standardeve të industrisë. Shumë i përshtatshëm për aplikime të ndryshme industriale, tavani i brendshëm i hapur i qelqit të brendshëm alumini është i lehtë për t'u instaluar. Klientët mund të përdorin serinë tonë të larmishme në madhësi dhe ngjyra të ndryshme bazuar në specifikimet e tyre dhe kërkesat specifike. Ashtu si klip ...

2018 Tavan prej alumini në formë metalike

Në mënyrë që të mbajmë ritmin me kërkesat e konsumatorëve që nuk mbarojnë kurrë, kompania jonë ofron gamë të shkëlqyer cilësore të tavanit prej alumini në formë alumini 2018 për klientët tanë me famë. Kjo tavan prej alumini në formë alumini 2018 kërkohet në spitale, restorante, ndërtesa zyra, stacione, dyqane dhe hotele. Ne i ofrojmë këtij produkti klientëve tanë të respektuar me çmimin më të arsyeshëm. Lloji: Tavan ...

alumini tavan të pezulluar

alumini i mbuluar me tavan të mbuluar përfshin një koleksion të hollë që është vënë në dispozicion në mbarimin e klasës së lartë të klasës, si dhe dizajne emocionuese dhe atraktive që i bëjnë ato shumë të preferuara dhe të kërkuara në treg. Më tej, mbledhja e tavanit të suspenduar të aluminit të ofruar gjithashtu mund të vihet në dispozicion nga ne në zgjedhje të përgjithshme të fabrikimit, sipas tendencave të tregut në zhvillim. Ne gjithashtu mund të porosi ...

Këmbanat e sipërme të tavanit të madh

Për shkak të profesionistëve tanë të famshëm, ne jemi në gjendje të ofrojmë klipet e pranverës të mëdha për Zyrat, qendrat etj. Këto këmisha me tavane të mëdha të zbritjes në dispozicion janë të disponueshme në ngjyra dhe lloje të ndryshme. Këto këste të mëdha të tavanit të pranverës së Madhe janë në lindje për t'u instaluar dhe ruajtur dhe është e mbuluar me veshje mbrojtëse që është shumë e qëndrueshme. Këto pranverë të madhe të tavanit të zbritjes ...

Hook në tavan alumini të shpuar 129

Në mënyrë që të mbajmë ritmin me kërkesat e pafundme të klientëve, kompania jonë ofron gamë të shkëlqyeshme cilësore të Hook në tavan alumini të shpuar 129 për klientët tanë me famë. Ky Hook në tavan alumini 129 është e kërkuar në spitale, restorante, ndërtesa zyra, stacione, dyqane dhe hotele. Ne i ofrojmë këtij produkti klientëve tanë të respektuar me çmimin më të arsyeshëm. Lloji: Tavan ...

2017 Kornizë alumini e shpuar në tavan me ngjyra druri të Faux

Të numëruara si një nga organizatat e shquara, ne jemi të përfshirë në ofrimin e një gamë të gjerë të kromit 2017 Alumini të shpuar në tavan me ngjyrën Faux woodQ. Këto kuti 2017 alumini të shpuar në tavan me ngjyra të drurit Faux janë të njohur për ndërtimin e tyre të fuqishëm, dimensionet e sakta dhe efikasitetin e lartë funksional. Për shkak të forcës optimale dhe jetës më të gjatë funksionale, këto 2017 ...

2017 Tjegull katrore dekorative prej alumini

Ne po u ofrojmë klientëve tanë me famë një gamë të gjerë të pllakave dekorative katrore 2017 Alumini që janë prodhuar duke përdorur cilësi optimale GI dhe alumini. Për të siguruar cilësinë e tij, projektuesit tanë të kualifikimit të cilësisë testojnë këtë sistem në parametra të ndryshëm. Përveç kësaj, ne japim këtë sistem në specifika të ndryshme dhe harton në mënyrë që të plotësojnë nevojat e ndryshme të ...

2017 Sistem tavanesh metalike aluminit

Organizata jonë është e angazhuar në prodhimin dhe furnizimin me gamën më të mirë të cilësisë së sistemit të tavanit të aluminit 2017. Këto sisteme alumini të aluminit 2017 janë me strukturë mjaft efikase dhe shumë të qëndrueshme që ofrojnë mbështetje të madhe për instalime elektrike të ndryshme, si dhe janë të përshtatshme për mirëmbajtjen e lehtë dhe hartimin e syve të këndshëm. 2017 alumini ynë alumini metal defekt sistem janë ...

2017 Sigurimi i tregtisë së Kinës alumini tavan defekt

Ne jemi ofruesi kryesor i xhamit të tavanit të aluminit 2017 China, që sigurohet nga metalet e aluminit, të cilat janë të instaluara lehtë. Këto 2017 Kina sigurimin e tregtisë alumini tavan defekt janë në dispozicion në disa madhësi dhe modele sipas preferencës së klientëve tanë. 2017 Kina pengesë tavan alumini sigurimit të tregtisë është instaluar gjerësisht në ndërtesa tregtare, të tilla ...

Tavolinë e nxehtë prej alumini të nxjerrë shkumë prej alumini

Ne jemi një entitet unik në treg, i angazhuar në mënyrë aktive drejt ofrimit të panelit më të mirë të tavanit të kulmit të aluminit të nxehtë të shitjes. Tavanet tona të dhënë të nxehtë të aluminit të nxjerrë shkumë nga tavani janë të dizajnuara ekskluzivisht duke përdorur materialet e klasës së lartë dhe mjetet moderne në sinkronizim me standardet e tregut. Ofruar Hot alumini alumini nxjerrje prej alumini panel tavan janë të aplauduar nga tonë ...

2017 Cilësia e Siguruar Alumini Acoustic tavan të rreme tavan

2017 Cilësia e Siguruar Alumini Acoustic Tavolinë e rreme të tavolinës ofron një koleksion të hollë që vihet në dispozicion në metal të klasës së lartë si dhe dizenjime emocionuese dhe atraktive të cilat i bëjnë këto shumë të preferuara dhe të kërkuara në treg. Më tej, ofron 2017 Quality Assured Alumini Acoustic False tavan mbledhjen e Bordit mund të jetë i disponueshëm nga ne në fabrikim të plotë ...

2017 tavan prej metali të nxehtë të veshur me dekorime të Krishtlindjeve

Organizata jonë është e angazhuar në prodhimin dhe furnizimin gamën më të mirë të cilësisë së xNUMX nxehtë-shitje metalike tavan varur dekoratave e Krishtlindjeve. Këto dekorime të Krishtlindjeve me tavan prej metali të nxehtë të shitjes 2017 janë struktura shumë efikase dhe shumë të qëndrueshme që ofrojnë mbështetje të madhe për instalime elektrike të ndryshme si dhe janë të përshtatshme për mirëmbajtjen e lehtë dhe hartimin e syve të këndshëm. 2017 jonë tavan prej metali të nxehtë-shitjeje varur ...

4mm Mirror Përfundoni Acp për Dizajnin Shape Mirror Panel Alumini

Kompania jonë është shumë e famshme në ofrimin e 4mm Mirror Finish Acp Për Design Shape Mirror Panel Alumini për klientët. Ne ofrojmë këtë shërbim për sektorë të ndryshëm, shtëpi dhe ndërtesa për ndërtimin dhe fabrikimin e tavanit të rremë duke përdorur gips të klasës së lartë. Për më tepër, ky 4mm Mirror Finish Acp për Projektimin Shape Mirror Alumini Panel Puna është ekzekutuar nën stern ...

2018 Panele tavanesh me pezullim akustik alumini

Me mbështetjen e agjentëve tanë të prokurimit ne u ofrojmë klientëve tanë cilësi të garantuar 2018 Alumini akustik të paneleve me tavan të pezulluar që janë të përshtatshme për ndërtesa tregtare dhe rezidenciale dhe kanë dimensione të sakta për instalim të lehtë. Këto panele të pezulluara akustike 2018 Alumini janë blerë nga shitësit e besueshëm të këtij tregu nën vigjilencën e agjentëve tanë të prokurimit. Përveç ...

Artizanale të reja metalike drurit kokërr tavan të hapur qelizë

Tavanet e pezulluara varen nga tavani kryesor përmes rrjeteve metalike. Metalet, apo çeliku inox, panelet punojnë mirë me tavanet e pezulluara. Panelet metalike përgjithësisht vijnë në përfundime të bardha. Artizanale të re metalike Tavani i hapur i qelqit të drurit të drurit ofron gamë të gjerë të produkteve me cilësi të lartë përmes linjës së saj të gjerë të alternativave të dizajnit dhe opsioneve të përfshirjes së Pllakave, (Vendos dhe Klipi në), ose ...

Tavani qelqi metalik, Tavani i hapur alumini për stacionin hekurudhor

Ne jemi të dobishëm në sigurimin e klasës Premium metalike tavan tavan, alumini tavan të hapur për stacionin hekurudhor. Produkti ynë i ofruar është projektuar pas hulumtimeve dhe zhvillimit të madh për të kënaqur kërkesat e klientëve tanë me vlerë. Tavani ynë i ofruar nga qeliza metalike, tavani i hapur alumini për stacionin hekurudhor është prodhuar duke përdorur lëndë të para cilësore të cilësisë nën vigjilencë të rreptë të ekspertëve. Metal i ofruar ...

Shtresë Pvdf alumini metalike tavan për mur panel

Nxitur me një ekip profesionistësh me eksperiencë të lartë, ne kemi qenë në gjendje të prodhojmë dhe furnizojmë Pvdf Veshje alumini tavan metal për mur panel. Tabela e Pvdf e veshur prej metali alumini për murin e panelit kërkohet gjerësisht në Aeroportet, Spitalet, Hotelet, Lobi, Metro Station, Zonat e Shërbimeve Publike etj. Lloji: Pllaka tavani Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë (kontinent) Emri i Marrësit: .. .

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!